Mūsu sapņi, kad runa par dzīves vietu

Gandrīz katra pieaugušā sapnis ir iegādāties pašam savu mājokli. Tomēr, sakarā ar daudziem praktiskiem un finansiāliem ierobežojumiem, vienīgais veids, kā regulāri pelnītāji var iegādāties savu mājokli ir, iegūstot mājokļa kredītu vai hipotekāro kredītu. Mājokļa kredīts ir kredīts, kam Jūs piesakāties, lai samaksātu par savu mājokli un/ vai zemi, uz kuras mājoklis atrodas, ja iegādājaties māju, nevis dzīvokli. Jūsu iegādājamais īpašums tiek uzskatīts par kredīta ķīlu, kas nozīmē, ka Jūsu aizdevējs var atsavināt Jūsu mājokli, ja kāda iemesla dēļ Jūs nevarat veikt ikmēneša kredīta maksājumus.

Lai paturētu un iegūtu mājokli savā īpašumā, ir svarīgi veikt ikmēneša kredīta maksājumus. Tādējādi, pat pirms kredīta iegūšanas, Jums ir jābūt jau noteiktam budžetam mājokļa iegādei un ir jāpārliecinās, ka Jums ir pietiekami lieli ienākumi, lai veiktu nepieciešamos kredīta maksājumus. Kā Jūs aprēķināt un nosakāt kredīta maksājumus mājokļa iegādei? Šeit ir daži padomi, kas var palīdzēt Jums iegūt priekšstatu par to, cik daudz Jums būs jāmaksā katru mēnesi, piesakoties kredītam:

  1. Jums jāzina trīs svarīgākās lietas, kas Jums ir nepieciešamas: kredīta summa, kredīta atmaksas termiņa ilgums un nosacījumi, un procentu likme. Šai informācijai vajadzētu būt Jums pieejamai pirms Jūs parakstāt kredīta līgumu.
  2. Kredīta ikmēneša maksājums parasti neietver iespējamos nekustamā īpašuma nodokļus, kas var tikt piemēroti jaunajam mājoklim un mājokļa apdrošināšanas izmaksas. Sazinieties ar vietējo valsts ieņēmumu biroju un Jūsu nekustamo īpašumu aģents atradīs precīzus datus par šiem papildus maksājumiem. Tie var sasniegt par dažus simtus eiro gadā, atkarībā no Jūsu īpašuma un tā atrašanās vietas.
  3. Ja nekas cits neizdodas, izmantojiet mājokļa kredītu kalkulatoru. Ir kredītu kalkulatori un dažādi citi finanšu rīki, ko Jūs varat atrast internetā, kas var palīdzēt Jums novērtēt un aptuveni noteikt Jūsu ikmēneša kredīta maksājumu. Jums būs nepieciešams sniegt savus personīgos datus, lai iegūtu precīzāku novērtējumu.

Neskatoties uz lielo pirmo iemaksu, atcerieties, ka Jūsu mājoklis ir svarīgākais ieguldījums, ko Jūs varat veikt. Ja Jūs esat apbruņojušies ar vajadzīgajām zināšanām, tad Jūs zināsiet, kā pareizi plānot Jūsu ģimenes ienākumus, lai varētu veikt ikmēneša kredīta maksājumus.

Advertisements

One comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.