Kā lietderīgi iztērēt 100 eiro?

No vienas puses ņemot, saprotam, ka 100 eiro ir gandrīz nekas, mūsdienās par tādu naudu gandrīz neko nevar nopirkt, vismaz tad, ja gribas iegādāties kaut ko kvalitatīvu un labu, tad šī nauda aizies vienam pirkumam, iespējams pat 100 eiro būs par maz. Bet tomēr, kādam šī nauda ir liela un nozīmē ļoti daudz, un tās vērtība priekš otra ir tik liela, ka viņš var iegādāties vairākas reizes vairāk preces vai pakalpojumus nekā otrs, kurš šo naudu notērēs vienam pirkumam.

Tādēļ labāk tos 100 eiro iztērēt lietderīgi, piemēram, nopirkt kaut ko patiešām nepieciešamu, varbūt ir nepieciešama kāda jauna tehnika vai kaut kas no apģērba vai sadzīves līdzekļiem. Varbūt ir lietderīgi atdot parādu, ja tāds ir. Vai pavisam ideāls variants būtu ieguldīt savu naudiņu kādā ienesīgā biznesā. Vienmēr ir izdevība ieguldīt savu naudu kādā darījumā, bet galvenais ir izvērtēt vai tas ir izdevīgi un mums nepieciešams, lai nesanāk, ka tomēr esam ieguldījuši pēdējo naudu un neko, neesam nopelnījuši, bet tikai, pazaudējuši savu naudu.

Nākamais variants ir atlikt naudu. Iespējams, šie nieka 100 eiro, būs vēlāk nepieciešami daudz vairāk nekā pašlaik, nav jēgas tagad nopirkt kaut ko pavisam nevajadzīgu, tikai lai iztērētu naudu, labāk ir atlikt naudiņu un vēlāk ar lielāko prieku un smaidu sejā atcerēties, ka ir atlikta nauda sliktākām dienām, kad tā ir patiešām nepieciešama, bet nav kur viņu dabūt.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.