Uzkrājumu veidošana

Naudas banknotesAr uzkrājuma veidošanu ir jāmēģina darīt tā, ka tas ko iekrājat, vairs netiek aiztikts, jo citādāk neizdosies iekrāt nepieciešamo naudas summu. Prātīgi ir krāt priekš kāda konkrēta mērķa.  Ir labi pieradināt sevi naudas uzkrājumu veidošanai. Ir cilvēki, kuri vienkārši nespēj iekrāt naudu, jo tie ir pieraduši dzīvot “no rokas mutē” un tā arī nekad nespēj krāt naudu ilgāk par dažām dienām vai nedēļām. Ja arī Tu esi viens no šiem cilvēkiem, tad nesatraucies! Tu neesi vienīgais. Labās ziņas ir tādas, ka naudas uzkrājuma veikšanu var iemācīties jebkurš.

Galvenais ir sākt pamazām un pierast pie domas, ka Tev ir atlikta liela nauda. Pakāpeniski radinot sevi pie  naudas atlikšanas, Tev izdosies sevi pieradināt veidot naudas uzkrājumu. Tiem, kuriem ir lielas grūtības ar naudas uzkrājuma veidošanu derētu sākt ar summu tik nelielu, kā 10 – 20 eiro mēnesī. Kā piemēram, katru reizi pēc iepirkšanās, paņemiet visu metāla sīknaudu un ieberiet burkā. Pēc 20 iepirkšanās reizēm, Tev jau būs iekrājies vismaz 40 eiro. Par pārtiku un dažādām sadzīves precēm, tērē lielu naudu, no kuras pāri paliek sīknauda. Tā sīknauda, kas paliek pāri sadalot papīra naudu veikalos, parasti tiek iztērēta nenozīmīgām precēm, kuras varētu arī nepirkt.

Katrs cilvēks var atrast kādu veidu, kur labāk ietaupīt naudu. Pat ja summa ir pavisam neliela, tā dos iespēju Jums sākt sava pirmā naudas uzkrājuma veidošanu. Ja esat ļoti taupīgs un nevēlaties atteikties no ikdienas ieradumiem, tad ir iespēja meklēt papildus veidus kā nopelnīt naudu, lai varētu sākt veidot uzkrājumu.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.